Blisko
Aplikacja mobilna Betwinner

100% bonus za rejestrację

ZAKŁADAJ TERAZ

Szybkość płatności  5.0

Bonusy i oferty  5.0

Bezpieczeństwo  5.0

Oprogramowanie i gry  5.0

Ocena ogólna  5.0

Betwinner

Firma bukmacherska Betwinner weszła na rynek zakładów interaktywnych w 2007 roku i działa na licencji Curaçao.

Jak się zarejestrować

BK zdecydowanie zaleca korzystanie z aplikacji mobilnej, którą mogą pobrać użytkownicy systemów IOS i Android. Narzędzie na smartfony pozwala nie tylko obstawiać zakłady na ulubioną drużynę w dowolnym momencie, ale także cieszyć się nieprzerwanym dostępem do osobistego konta

Administracja zadbała o użytkowników tabletów i urządzeń na platformach mobilnych i w tym celu stworzono wersję mobilną, a nawet program działający jako narzędzie na telefonie. Możesz go pobrać z oficjalnej strony Betwinner.

Rejestracja

Proces rejestracji w Betwinner jest tak prosty i bezpośredni, jak to tylko możliwe dla nowych i regularnych graczy. Aby rozpocząć tworzenie konta osobistego, musisz wejść na oficjalną stronę za pośrednictwem ważnego lustra i kliknąć odpowiedni przycisk w górnym panelu.

Firma bukmacherska proponuje założenie konta według jednej z czterech następujących opcji:

 • autoryzacja jednym kliknięciem;
 • z numerem telefonu komórkowego;
 • poprzez adres e-mail;
 • Autoryzacja za pośrednictwem kont w sieciach społecznościowych lub systemach komunikacyjnych.

Najdłuższą drogą jest e-mail. W rzeczywistości, to 'nie długi i skomplikowany kwestionariusz, ale przez sekwencję działań, nie jest tak łatwe i szybkie, jak inne.

Bonus

Bukmacher zadbał o wszechstronność swoich bonusów i szeroki wachlarz przywilejów dla nowych obstawiających i stałych użytkowników. Gwarantowany bonus, który otrzymuje każdy nowy gracz, to nagroda powitalna w postaci 100% od pierwszej wpłaty na konto gracza.

Aby otrzymać bonus, należy wpisać odpowiedni kod podczas składania depozytu lub w formularzu rejestracyjnym, który zapewnia darmowy zakład lub inny prezent dla entuzjasty zakładów. Ponadto, polityka operacyjna Betwinnera jest podobna do Betwinnera, co pozwala na szereg ciekawych korzyści:

 • Organizacja turniejów;
 • Organizowanie loterii z cennymi nagrodami dla zwycięzców;
 • Bitwa zakładów ekspresowych i zakładów na żywo;

System bonusowy jest dostępny tylko dla graczy, którzy nie naruszyli zasad i polityki Betwinner. Przykładowo, jeśli osoba próbuje "zapisać się" po raz drugi, administracja zostaje wpisana na czarną listę.Nagroda vager musi być umieszczona w postaci 5-krotności pierwszej wpłaty środków w postaci kuponów ekspresowych o kursach nie mniejszych niż 1.4.

Systemy płatności

Organizacja bukmacherska oferuje swoim klientom duże możliwości związane z transakcjami płatniczymi na koncie gracza. Zakres wpłat i wypłat pieniędzy obejmuje ponad sto sposobów. W zależności od kraju zamieszkania, osoba wybiera odpowiednią możliwą opcję:

 • Visa, MasterCard, Maestro;
 • Qiwi Wallet;
 • Skrill;
 • System Neteller;
 • Terminale;
 • Metody krypto-walutowe;
 • Internetowe metody bankowe;

Retraktuj

Minimalny limit depozytu wynosi zazwyczaj 30 grivnów, a dla wypłaty - 100 (w zależności od wybranej metody).Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy są dostępni 24 godziny na dobę. Oficjalna strona oferuje również czat online dla zarejestrowanych graczy, gdzie można uzyskać pomoc.

Weryfikacja

Usuwanie konta, weryfikacja konta jest możliwa poprzez wysłanie zapytania na adres e-mail biura bukmachera. Menedżerowie mogą pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z rejestracją, wycofaniem się i innymi działaniami na stronie.

Betwinner Warszawa

depozyt minimalny

4,53 PLN

minimalna kwota wypłaty

13,59 PLN